Casa Santo Ildefonso Διαμέρισμα

  • 52 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Casa Santo Ildefonso Διαμέρισμα Πόρτο 52 τ.μ. Βρίσκεται σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία του Αγίου Ιλδεφόνσο και είναι κοντά σε πολλά τουριστικά αξιοθέατα.

Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μπαλκόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό, ηχομόνωση και πλυντήριο ρούχων. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο. Επίσης, προσφερονται στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το Casa Santo Ildefonso Διαμέρισμα παρέχει ψυγείο και φούρνο που θα βρείτε στη μικρή κουζίνα.

Το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το Estádio do Dragão και σχεδόν 600 μέτρα από τη στάση λεωφορείων Coliseu do Porto. Ο Καθεδρικός Ναός του Πόρτο βρίσκεται σε απόσταση μόλις 9 λεπτών με τα πόδια. Το Casa Santo Ildefonso Διαμέρισμα βρίσκεται σχεδόν 2,1 χλμ. από την Αγορά Bom Sucesso. Υπάρχει εύκολη πρόσβαση στο αεροδρόμιο Francisco Sa Carneiro που βρίσκεται σε απόσταση 19 λεπτών με το αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Santo Ildefonso Διαμέρισμα Πόρτο
Art Deco 42 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac
Τιμή μόνο για κινητά

Art Deco 42 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac

57 μ από το κατάλυμα
USD 408 USD 367
ανά νύχτα
Stylish Poveiros Flat W Balcony By Lovelystay
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Poveiros Flat W Balcony By Lovelystay

8.8
Έξοχο 23 σχόλια
66 μ από το κατάλυμα
USD 136 USD 122
ανά νύχτα
Art Deco 13 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac
Τιμή μόνο για κινητά

Art Deco 13 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac

7.0
Καλό 1 σχόλιο
77 μ από το κατάλυμα
USD 276 USD 248
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Francisco Sa Carneiro
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός σταθμός Sao Bento
    400 μ.

Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας131455/AL
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Casa Santo Ildefonso;
      Το διαμέρισμα Casa Santo Ildefonso βρίσκεται κοντά σε Mercado do Bolhao.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Casa Santo Ildefonso;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Casa Santo Ildefonso περιλαμβάνουν Σπίτι της Μουσικής, Αγορά Bom Sucesso καθώς και Πλατεία Ribeira.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Casa Santo Ildefonso;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Casa Santo Ildefonso κοστίζει 103€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Majestic Cafe και Restaurante Abadia do Porto και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.